
lauren fairgrieve en kate read vleugels maken de vlinder maak zelf 20 kleurrijke vlinders
Vleugels maken de vlinder is een geweldig cadeauboek. Het bevat tien dikke kartonnen pagina’s waaruit je twintig vlinders kunt drukken en in elkaar zetten, zodat je driedimensionale vlinders krijgt. Daar kun je kinderen van een jaar of vijf een groot plezier mee doen, want die vinden het heerlijk om die vlinders in elkaar te knutselen – niet al te moeilijk, en het resultaat is fantastisch.
Maar je kunt het ook cadeau geven aan ouders van jongere kinderen, die dan zelf die vlinders in elkaar zetten en er een geweldig mooie, kleurige mobile van kunnen maken voor de kinderkamer. Tien verschillende vlinders, met achterin een sectie waarin je nog eens alle informatie over die Europese vlinders vindt – waar leven ze, wat eten, in welke mythen en legendes spelen ze een rol enzovoorts..
Ik laat je hier de voor- en achterkant van één van die vlinderpagina’s zien , en een van de informatiepagina’s over diezelfde vlinder. Het boek is 26 x 22,5 cm, dus niet al te klein. Echt een aanrader.
- Fairgrieve & Read – Vleugels maken de vlinder – Rubinstein – € 14,99
- Bestel het boek hier bij een bekende webwinkel: Vleugels maken de vlinder
© tekst Lauren Fairgrieve, tekeningen Kate Read 2024 Rubinstein