
bonifay en terpant messara 1 de egyptische
Messara is een driedelige strip, waarvan dit het eerste deel is, en feitelijk voelt het aan als een lange opwarmer of introductie voor een verhaal wat nog moet beginnen. Het eiland Strongyli wordt bedreigd, terwijl het moedereiland Kreta ver weg is. Er wordt hulp gezocht in de vorm van huursoldaten, maar dat loopt niet allemaal even soepel.
Het is een wereld die wordt bedreigd, want alle vijanden van Minos hebben hun oog op dat ene eiland laten vallen. En daar speelt zich het verhaal af van de Egyptische slavin Kantana, die op de laatste bladzijde van dit eerste deel van het drieluik bevalt van Messara, die de heldin van de serie moet worden.
Feitelijk kan ik nog geen goed oordeel vellen over deze strip, daarvoor zou ik het complete drieluik moeten lezen, maar ik moet bekennen dat dit eerste deel wat langzaam op gang komt en nog niet heel erg kan boeien. Maar ik schort mijn definitieve oordeel nog even op.
- Bonifay En Terpant – Messara 1 De Egyptische – Silvester Strips – ISBN 9789463065399
- Bestel de strip hier bij een bekende webwinkel: De Egyptische
© scenario Philippe Bonifay, tekeningen en inkleuring Jacques Terpant 2019 Silvester Strips