beelden, deuren, huizen, stoepen en vreemde contrasten
Als ik wat langer in Trier had kunnen rondlopen had ik van al deze onderwerpen wel uitgebreidere series kunnen maken, vermoed ik, maar nu zijn het kleine brokjes geworden – van beelden die me opvielen, waar ik het merkwaardige kleine laddertje dat tegen een boompje geparkeerd staat ook bij reken, van vreemde contrasten (wie verzint het bijvoorbeeld om posters voor een circus op te hangen bij een uitstalling van grafzerken?) – of wie zet er een mini-Porta Nigra voor de Porta Nigra, naast het “fotopunt” dat toeristen de perfecte plek aanbiedt om de Porta te fotograferen?
En dan zijn er de opmerkelijke huizen, stoepen en deuren, gebouwen in aanbouw of verbouw, de bankjes of stoelen in voortuinen bij min 5, de vele sigarettenautomaten, die allemaal beklad en bestickerd zijn, de bakken die je overal tegenkomt op stoepen waarin groente wordt gekweekt die de buurt kan oogsten, het loze hek dat staat te verroesten omdat er en enorme haag achter verrezen is en het hek dus nooit meer gebruikt zal worden.
En dan is er ook nog de zeer oude kapster, die haar kapsalon nu definitief gesloten lijkt te hebben, maar waar je nog wel aandoenlijke foto’s in de etalage kunt bekijken waaruit je de beknopte geschiedenis van de kapsalon kunt afleiden.
De galerie werkt als volgt:
Als je op een foto klikt verschijnt hij groot in beeld, klik je dan rechts op die foto, dan ga je naar de volgende, klik je links, dan ga je terug, klik je naast de foto, dan kom je weer hier terecht.