moors magazine

 –  contact
« Terug naar naar de voorpagina Kies een categorie:
Of vind wat je zoekt:

colofon

moors magazine is de dagelijkse elektronische krant van holly moors, gestart op 13 november 2002, en vanaf die dag (bijna) elke dag verschenen.

hol schildert augustus 18 nummer 3
augustus 2018Voorpagina Holly's hoekje Kunst en curiosa Schilderijen holly’s schilderijen augustus 2018 nummer 3

holly's schilderijen 
augustus 2018 
nummer 3 

Een bedrieglijk simpel schilderij, gemaakt met sterk verdunde witte en zwarte acrylverf op een plaatje hardboard. Door de acryl sterk te verdunnen laat ik het toeval toe, al weet ik aardig goed wat ik doe en wat ik wil. Dit is duidelijk een schilderij dat je van een afstand moet bekijken om het effect te kunnen waarderen. De dieptewerking verandert spectaculair bij het kantelen, dus dat doe ik hier ook even voor je. Waarom dat afstand nemen zo belangrijk is zie je pas echt als ik inzoom, want daar zie je goed hoe sterk de macht van suggestie is.

Dit schilderij is geschilderd met zwarte en witte acrylverf op een plaat masoniet hardboard van 60 x 40 centimeter, en ik laat het hier eerst van vier kanten zien waarna ik ga inzoomen.

Holly Moors, augustus 2018

De galerie werkt als volgt:
Klik op een schilderij en het komt groot in beeld, klik je dan rechts dan ga je door naar het volgende plaatje, klik je links dan ga je terug, klik je naast het plaatje, dan kom je weer hier.

  • meer schilderijen van Holly Moors