moors magazine

 –  contact
« Terug naar naar de voorpagina Kies een categorie:
Of vind wat je zoekt:

colofon

moors magazine is de dagelijkse elektronische krant van holly moors, gestart op 13 november 2002, en vanaf die dag (bijna) elke dag verschenen.

juli 2019Voorpagina Holly's hoekje Kunst en curiosa Schilderijen holly’s schilderijen juli 2019 nummer 15

holly's schilderijen 
juli 2019 
nummer 15 

Een compositie in zwart en wit. Dit schilderij ontstond als reactie op een vraag, of ik niet een keer een horizonschilderij kon maken. Nu had ik net weer een paar langwerpige doeken van de Action opgehaald, dus vooruit, maar bij mij wordt een horizonschilderij uiteraard geen gewoon doorsnee-landschapje – de abstractie ligt nooit ver weg en boven de horizon verschijnt dan wel weer een bijna Rothko-achtige zonsondergang. Haha.

Ik heb dit schilderij met verdunde witte en zwarte acrylverf geschilderd op een geprepareerd “schildersdoek” van 40 x 120 centimeter. Die ongebruikelijke maat vond ik bij toeval bij de Action – het is simpel katoen en waarschijnlijk van inferieure kwaliteit, al lijkt dat mee te vallen. Ik laat eerst het hele schilderij zien, dan drie delen, en dan zoom ik nog in op een paar details.

Holly Moors, juli 2019

De galerie werkt als volgt:
Klik op een schilderij en het komt groot in beeld, klik je dan rechts dan ga je door naar het volgende plaatje, klik je links dan ga je terug, klik je naast het plaatje, dan kom je weer hier.

  • meer schilderijen van Holly Moors