moors magazine

 –  contact
« Terug naar naar de voorpagina Kies een categorie:
Of vind wat je zoekt:

colofon

moors magazine is de dagelijkse elektronische krant van holly moors, gestart op 13 november 2002, en vanaf die dag (bijna) elke dag verschenen.

detail
juni 2018Voorpagina Holly's hoekje Kunst en curiosa Schilderijen holly’s schilderijen juni 2018 nummer 16

holly's schilderijen 
juni 2018 
nummer 16 

“Escher voor gevorderden”, dat gaat voor dit schilderij zeker op, en het is er ook eentje die absoluut gekanteld dient te worden, want dan veranderen diepte en perspectief meteen tamelijk spectaculair. Maar er is meer aan de hand met dit schilderij, want als je wat langer kijkt naar bijvoorbeeld de eerste dan kun je, door iets amnders te focussen, al drie verschillende schilderijen oproepen.

Op-art met een rafelrand, en als je inzoomt denk je dat het allemaal niks voorstelt, maar hij zit toch net wat geraffineerder in elkaar dan je denkt, mede dankzij dat kleine rode streepje onder dat witte driehoekje. Afijn, kijk zelf maar eens wat langer, dan zie je het wel.

Geschilderd op een plank hardboard (masoniet) van 40 x 61 centimeter, met witte, zwarte en rode acrylverf.

Holly Moors, juni 2018

De galerie werkt als volgt:
Klik op een schilderij en het komt groot in beeld, klik je dan rechts dan ga je door naar het volgende plaatje, klik je links dan ga je terug, klik je naast het plaatje, dan kom je weer hier.

Eerst zie je het schilderij horizontaal in twee posities, dan verticaal en dan zoom ik nog een paar keer in.

  • meer schilderijen van Holly Moors