
holly's stempelkunst dd 11 december 2017
Een groen kadertje, licht gestempeld, gaf de kaders aan, daarna ging ik met één en hetzelfde driehoekige stempeltje aan de slag in groen en twee kleuren blauw. Een relatief eenvoudige stempelgrafiek, maar als je goed kijkt zie je dat er toch een hoop gebeurt aan diepgang en perspectief en aan connectie tussen de verschillende vakjes. Ondanks de bedrieglijke eenvoud loont het ook hier om wat langer te kijken.
Ik heb gestempeld met een kadertje en een driehoekig stempeltje in groen en twee kleuren blauw op een stuk karton van 32 x 30 cm, beeldformaat 29,5 x 27,5 cm, de dertig vakjes zijn ongeveer 6 x 4,5 cm.
Ik laat eerst de hele stempelgrafiek zien van vier kanten, en dan zoom ik nog in op wat individuele vakjes en een paar clusters. Uiteindelijk gaat het vooral om het eindresultaat, en dat is het totaalbeeld, omdat daar de dieptewerking het beste tot zijn recht komt. Wat afstand nemen en even wat langer kijken loont. Bij de individuele vakjes kun je zien hoe de grafiek is opgebouwd met dat ene driehoekje.
Holly Moors, 11 december 2017
De galerie werkt zo:
Je klikt op een van de plaatjes, dat verschijnt dan groot in beeld. Vervolgens kun je op je mobiele telefoon naar rechts of links vegen of als je voor een groot beeldscherm zit op de pijltjes links of rechts klikken. Je kantelt dan eerst de volledige grafiek en zoomt vervolgens in twee fasen in.
Voor meer stempelkunst (ook van jaren geleden):
De meeste stempelgrafieken (allemaal in een unieke oplage van één enkel exemplaar) zijn nog te koop. Vierhonderd euro inclusief lijst, museumglas en verzending. Belangstelling? Stuur een mailtje naar [email protected]