
holly's stempelkunst dd 12 november 2017
Ik kreeg een vraag van iemand die zich afvroeg wat “dd” betekent voor de datum bij de stempelkunstafleveringen. Ik ging er van uit dat het een algemeen bruikbare en dus heel bekende afkorting was, maar dat blijkt dus niet zo te zijn, maar dd staat voor “de dato”.
Dit keer een veld van twintig vakjes die heel regelmatig gestempeld zijn met driehoekige stempels. Het karton is wat oneffen, daardoor ontstaat er een bepaalde structuur, die de regelmatige en symmetrische ritmiek toch wat spannender maken.
Ik heb gestempeld met blauwe, groene, gele en rode stempelinkt op een stuk karton van 38 x 30 cm, beeldformaat 35 x 26,5 cm, ieder vakje is ongeveer 7 x 6,5 cm.
Ik laat eerst de hele stempelgrafiek zien, dan zoom ik in, en dan laat ik een aantal individuele vakjes zien. Uiteindelijk gaat ook hier weer om het totaalbeeld.
Holly Moors, 12 november 2017
De galerie werkt zo:
Je klikt op een van de plaatjes, die verschijnt dan groot in beeld. Klik je dan rechts in beeld, dan ga je verder naar de volgende, klik je links, dan ga je terug, klik je naast het beeld, dan kom je weer hier.
Voor meer stempelkunst (ook van jaren geleden):