
holly's stempelkunst dd 14 oktober 2017
Na de georganiseerde chaos even terug naar de basis – uit de hand een rechthoekje gestempeld in de kleur blauw. Honderd procent regelmaat lukt niet, perfect afdrukken ook niet steeds, maar juist die toevallige afwijkinkjes zorgen voor een boeiend beeld. Kijk naar de eerste plaat hier, en kijk even wat langer, en je ziet vanzelf diepte verschijnen, en de witte vlekjes lijken wel plekken waar de zon op schijnt. Die eerste is gestempeld op karton van 28 x 38 cm, beeldformaat 34 x 23 cm, elk blokje is 1,7 x 3 cm.
Holly Moors, 14 oktober 2017
De galerie werkt zo:
Je klikt op een van de beelden, die verschijnt dan groot in beeld. Klik je dan rechts in beeld, dan ga je verder naar de volgende, klik je links, dan ga je terug, klik je naast het beeld, dan kom je weer hier.
Het eerste beeld is de stempelgrafiek die ik gemaakt heb op 14 oktober 2017, dan volgt een detail, daarna volgen twee oude stempelgrafiekjes die ik ooit op kleine kaartjes heb gemaakt van 14,5 x 10,5 cm. Iets ander materiaal, dus een ander effect.
Voor meer stempelkunst (ook van jaren geleden):